Październik na konferencjach

Dla Karoliny Bieleckiej – naszej studentki III roku studiów licencjackich nowy rok akademicki zaczął się intensywnie!

Jeszcze nie skończył się październik, a Karolina wzięła już udział w dwóch konferencjach naukowych.

15 października wystąpiła z referatem zatytułowanym „Życie po życiu – rozważania nad momentami znaczącymi. Antropologiczna podróż pomiędzy czasem rytualnej śmierci oraz ponownego narodzenia” na ogólnopolskiej konferencji „Czas – kultura, dyskurs, doświadczenie” (organizatorzy: Ośrodek badawczy Facta Ficta).

19 października Karolina zaprezentowała wystąpienie „Czy zwierzęta wchodzą w skład rodziny. Antropologiczne rozważania o istocie (nie)ludzi w kreowaniu rodzinności w XXI wieku” podczas ogólnopolskiej konferencji „Rodzina, rodziny, życie rodzinne” (organizatorzy: Zakładu Socjologii Płci i Rodziny Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Polskie Towarzystwo Socjologiczne Oddział Wrocław, Sekcja Socjologii Życia Rodzinnego i Intymności PTS).