WorkShow 2024 – branżowe targi pracy rozpoczęte!

W poniedziałek 11 marca rozpoczynamy kolejną edycję WorkShow – branżowych targów pracy na Uniwersytecie Łódzkim. W tegorocznej edycji weźmie udział 37 firm oraz 10 instytucji publicznych. W trakcie wydarzenia pracodawcy będą mieli szansę łatwo i szybko dotrzeć do dużej liczby studentek i studentów o poszukiwanych profilach wykształcenia. Tradycyjnie uczestniczki i uczestnicy obecni na targach poza znalezieniem idealnie skrojonych ofert pracy skorzystają ze wsparcia doradców zawodowych Biura Karier i konsultacji CV.

Tu kariera ma swój początek

Najnowsza edycja wydarzenia to aż pięć dni spotkań studentów i studentek z pracodawcami z Łodzi i okolic. Wydarzenie zostanie zorganizowane na Wydziałach Matematyki i Informatyki, Ekonomiczno-Socjologicznym, Filologicznym, Biologii i Ochrony Środowiska oraz Prawa i Administracji.

Mniejsze, przygotowane pod kątem konkretnych branż targi pracy i odbywające się na kilku wydziałach UŁ, to luźniejsza formuła oraz mniejsza skala wspierająca efektywną komunikację i sprawną weryfikację oczekiwań obu stron procesu rekrutacji.

Więcej o WorkShow

Mężczyzna i kobieta na czerwonym tle

Warsztaty, konkursy i atrakcje

Na wszystkich studentów/ki oraz absolwentów/ki czekają również warsztaty z tipów rekrutacyjnych, w trakcie których będzie można zdobyć praktyczne wskazówki i techniki, które pozwolą na bezstresową rozmowę z przyszłym pracodawcą. Każdego dnia będzie można także porozmawiać indywidualnie z doradcą zawodowym w trakcie szybkich konsultacji CV. Na osoby lubiące gry, czekać będą nagrody przygotowane przez tegorocznych Wystawców. Wystarczy przyjść na stoisko Biura Karier w trakcie WorkShow i spróbować swoich sił w grze na Refleksomierzu.

W tym roku targi odbędą się na pięciu wydziałach w godzinach 10.00-15.00:

  • Wydział Matematyki i Informatyki (IT & DATA SCIENCE) – 11 marca 2024 r. (ul. Banacha 22)

plansza z logotypami wystawców na ciemnozielonym tle

  • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny (FINANCE, TSL & IT) – 12 marca 2024 r. (ul. P.O.W. 3/5)

plansza promująca wydarzenie na fioletowym tle

  • Wydział Filologiczny (BPO & COMMUNICATION) – 14 marca 2024 r. (ul. Pomorska 171/173)

plansza promująca wydarzenie na granatowym tle

  • Wydział Biologii i Ochrony Środowiska (BIOTECH, SCIENCE & LABS) – 18 marca 2024 r. (ul. Pomorska 141/143)

plansza promująca wydarzenie na zielonym tle

  • Wydział Prawa i Administracji (PRAWO I ADMINISTRACJA) – 20 marca 2024 r. (ul. Kopcińskiego 8/12)

plansza promująca wydarzenie na ciemnoróżowym tle

Serdecznie zapraszamy!