Nabór do Międzynarodowej Konferencji Studenckiej BUP 2024

Do 25 lutego br. trwa nabór do Międzynarodowej Konferencji Studenckiej BUP 2024. To największe wydarzenie studenckie realizowane w ramach the Baltic University Programme. Do udziału zaproszone są osoby studiujące zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich.

Międzynarodowa Konferencja Studencka BUP 2024 organizowana jest corocznie przez Program Uniwersytetu Bałtyckiego (the Baltic University Programme – BUP). W tym roku dobędzie się w dniach 15-18 kwietnia w Poznaniu.

Konferencja jest największym wydarzeniem studenckim, całkowicie bezpłatnym i otwartym dla osób studiujących na uniwersytetach uczestniczących w BUP. Tegoroczna edycja nosi tytuł „Zmienione okoliczności i nowe zagrożenia dla zrównoważonego rozwoju w regionie Morza Bałtyckiego”. Uczestnicząc w konferencji, studenki i studenci będą rozwijać swoje kompetencje poprzez różnego rodzaju aktywności. Wezmą udział w warsztatach i debatach, ćwicząc prezentowanie zagadnień, moderowanie dyskusji i wzmacniając postawę nastawienia na szukanie rozwiązań. 

Zachęcamy osoby studiujące na Uniwersytecie Łódzkim do udziału. Termin składania wniosków upływa 25 lutego 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona do 90 osób. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu RESCUU, którego celem jest wspieranie odporności ukraińskich instytucji edukacyjnych w czasie wojny oraz wspieranie ukraińskich nauczycieli, uczniów i badaczy.

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie Międzynarodowej Konferencji Studenckiej BUP 2024.
 


Materiał: Wydział Zarządzania UŁ
Redakcja: Centrum Komunikacji i PR UŁ