Wyjedź na praktykę do Koç University (Turcja)

Praktyka studencka w Stambule? Teraz jest to możliwe! Koç University, uczelnia partnerska w ramach sieci UNIC, zaprasza do aplikowania o praktykę w International Community Services Office (ICO).

International Community Services Office (ICO) zajmuje się wspieraniem procesów adaptacyjnych społeczności zagranicznej Koç University. Jednostka ta organizuje wydarzenia, których celem jest zwiększanie świadomości kulturowej społeczności akademickiej, doradza w zakresie wiz i rejestracji pobytu, pomaga studentom przed i po ich wymianie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• wsparcie zespołu ICO w zakresie obsługi studentów wymiany, zagranicznych nauczycieli akademickich i badaczy w Koç University,
  • wsparcie organizacyjne wydarzeń takich jak Turkish Coffee Hour czy International Week,
  • współpraca z innymi jednostkami uczelni, w tym Registrar i International Student Recruitment Team, w zakresie rozwijanie aktywności mających na celu wsparcie studentów zagranicznych,
  • korespondencja mailowa ze studentami z wymiany,
  • tworzenie materiałów na kanały social media International Community Services Office (ICO).

Dokumenty potrzebne do aplikacji:

• CV,
  • list motywacyjny,
  • informacja o długości trwania praktyki i proponowanej dacie rozpoczęcia.

Informacje praktyczne:

• czas trwania praktyki: minimum 4 miesiące. Aplikacje kandydatów z dłuższym proponowanym terminem praktyki będą traktowane priorytetowo.
  • oferta praktyk jest skierowana wyłącznie do studentów, którzy będą ubiegać się o dofinansowanie na praktyki w ramach programu Erasmus+. Więcej informacji o tym, jak aplikować o dofinansowanie znajdziesz tutaj: ERASMUS+ PRAKTYKI 2024/2025 (lodz.pl).

Jeśli ta oferta praktyk jest dla Ciebie interesująca, prześlij swoją aplikację na adres ico@ku.edu.tr do 14 czerwca

Pełny opis oferty w j. angielskim znajdziesz tutaj: International Community Services Office (Koç University) | ERASMUSINTERN