STREFA STUDENTA

pani

WITAJ NA FILHIST!

Studiowanie na Wydziale Filozoficzno-Historycznym daje szerokie możliwości zrozumienia otaczającego nas świata, a jednocześnie pozwala rozwijać umiejętności miękkie oraz odkryć niezbadane pokłady kreatywność, drzemiące w każdym z nas.

Studiowanie na Filhist, to niezapomniana podróż w głąb siebie — Studiuj z pasją!

UWOLNIJ UMYSŁ!

Szukasz dodatkowych doświadczeń w ramach swoich zainteresowań naukowych? W takim razie dołącz do wybranego Studenckiego Koła Naukowego (SKN-u). Działania kół dają okazję do współpracy z firmami, organizowania przedsięwzięć (takich jak konferencje, akcje charytatywne) czy zagranicznych wypraw. A może masz pomysł na badania albo projekt związany z zaliczeniem przedmiotu? W takim wypadku poczytaj o Studenckich Grantach Badawczych, dzięki którym Twoje koncepcje zostaną przez nas dofinansowane.  

Jeżeli nie wiążesz przyszłości z karierą naukową, być może ciągnie Cię do świata biznesu i kultury? Jeśli tak, mamy coś w sam raz dla Ciebie – projekt mentoringowy, jaki pozwoli Ci na kilka miesięcy współpracy z Absolwentami VIP Uniwersytetu Łódzkiego. Do ich grona należą prezesi przedsiębiorstw, wysoko postawieni managerowie, czołowi dziennikarze i prawnicy. Rozwój pod ich skrzydłami to jeszcze nie wszystko, bo o podnoszenie Twoich kompetencji zadba też Biuro Karier. To właśnie tam czekają na Ciebie informacje na temat szkoleń, kursów, praktyk czy staży. Jeśli natomiast kończysz już swoją przygodę ze studiami, w Biurze Karier znajdziesz oferty pracy.

Bez względu na to, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, pamiętaj o jednym – uwolnij umysł!

AKTUALNOŚCI

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Na wydziale dużo się dzieje, więc warto być na bierząco z działaniami, które podejmujemy. Najlepszy sposób by zawsze być w centrum wydarzeń to śledzenie naszych mediów społecznościowych.

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA ZNALEŹĆ W ZAKŁADCE STREFA STUDENTA, W PRAWYM GÓRNYM ROGU