Światowy Dzień Wartości na UŁ!

Miejsce wydarzenia: Kopcińskiego 16/18, 90-232 Łódź
Czas: 19 października 2023 (czwartek) 09:30 - 14:30

W tym roku Uniwersytet Łódzki dołącza do oficjalnych obchodów Światowego Dnia Wartości. To ogólnopolska inicjatywa zapoczątkowana przez ABSL, największą organizację zrzeszającą firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. 19 października 2023 r. (czwartek) zapraszamy do Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego UŁ na ul. Kopcińskiego 16/18, żeby w gronie lokalnych naukowców i naukowczyń, liderów i liderek opinii oraz aktywistów i aktywistek porozmawiać o tym, w jaki sposób nasza tożsamość wpływa na poczucie przynależności.

grafika z napisem World Values Day

W debacie pod hasłem Poczucie przynależności w zmieniającym się świecie. Jak odnaleźć się w czasie przemian natury społecznej, kulturowej i biznesowej wezmą udział:

Agenda

10.00 – 10.15  Wprowadzenie

10.15 – 11.15  Debata: Poczucie przynależności w zmieniającym się świecie. Jak odnaleźć się w czasie przemian natury społecznej, kulturowej i biznesowej

11.15 – 12.20 Debata: Wiele odcieni przynależności i zaangażowania

12.20 – 13.30  Akcja integracyjna & networking

W debacie pod hasłem Wiele odcieni przynależności i zaangażowania Uniwersytet Łódzki będzie reprezentować Emilia Nowak – studentka kultury i sztuki współczesnej na UŁ, licencjatka zarządzania projektami społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożycielka i przewodnicząca Feministycznego Koła Gender Studies „Anty-Rama”. Zajmuje się zagadnieniami antydyskryminacyjnymi oraz różnymi narracjami mniejszościowymi, zaangażowana w różne działania prospołeczne. 

W roli moderatora Paweł Śpiechowicz, dziennikarz, copywriter, specjalista ds. komunikacji w Biurze Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Łodzi.

Zarejestruj się już dziś, żeby wziąć udział w tej i kolejnych debatach oraz akcjach integracyjnych przygotowanych z okazji Światowego Dnia Wartości.
 
Link do rejestracji

Wstęp do dyskusji wygłosi Żaneta Leduchowska, wiceprezes ABSL.

Obchody Światowego Dnia Wartości są obchodzone w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu w partnerstwie z Collegium Da Vinci, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Gdańskim, Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Kopcińskiego 16/18, 90-232 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 19 października 2023 (czwartek) 09:30 - 14:30

  • ND
  • PN
  • WT
  • ŚR
  • CZ
  • PT
  • SB