Adaptacyjne uczenie się w ustawicznym doskonaleniu zawodowym

W ramach serii warsztatów z cyklu „Uczenie się przez całe życie”, Uniwersytet w Ruhr zaprasza pracowników uczelni partnerskich UNIC do udziału w wydarzeniu, którego tematyka dotyczy uczenia adaptacyjnego, mającego na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych w kontekście ustawicznego rozwoju zawodowego skoncentrowanego na uczniu. Warsztaty sieci UNIC: Adaptacyjne uczenie się w ustawicznym doskonaleniu zawodowym (Adaptive learning in continuing professional development) odbędą się 24 stycznia (godz. 10:00–11:00). Warsztaty odbędą się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Kształcenie ustawiczne w coraz większym stopniu wkracza w sferę prywatną osób uczących się. Trudności związane z pogodzeniem doskonalenia zawodowego z życiem rodzinnym osób uczących się stawiają nowe wymagania dotyczące wydajności, skuteczności i trwałości procesu uczenia się.

Więcej szczegółów i link do wydarzenia.

UNIC WORKSHOPS January 2023

Materiał: International Hub UŁ