Śmieci Zrównoważonego Rozwoju. Wydarzenie studentów okcydentalistyki

Studenci okcydentalistyki Uniwersytetu Łódzkiego II i III roku, razem z prowadzącym zajęcia z Praktykowania humanistyki, mgr. Bartoszem Pokorskim, serdecznie Państwa zapraszają 16 grudnia o 15:00 na wydarzenie współorganizowane z galerią Punkt Odbioru Sztuki, zatytułowane Śmieci Zrównoważonego Rozwoju.

Odbędzie się ono w auli Iji Lazari-Pawłowskiej w Instytucie Filozofii UŁ (ul. Lindleya 3). Podczas spotkania będziemy zajmować się zarówno praktycznie, jak i teoretycznie, tematem śmieci i upcyklingu. Opowiemy o podręczniku Unnecesary – Useful & Aesthetic, napisanym pod kierownictwem Ośrodka Sztuki Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi, a następnie będą mieli Państwo okazję wziąć udział w Warsztacie prowadzonym przez p. Annę Becherkę z galerii Punkt Odbioru Sztuki.

DRZ

Osoby chętne do wzięcia udziału w nim prosimy o wysyłanie zgłoszeń do Bartosza Pokorskiego na adres bartosz.pokorski@filhist.uni.lodz.pl do 12 grudnia włącznie. W tytule maila prosimy wpisać "Warsztat Śmieci".

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się! Pod lupę weźmiemy jeden z fundamentalnych problemów dzisiejszego świata. Zastanowimy się jak kreatywnie – i estetycznie – możemy pomóc w jego rozwiązaniu.

DRZ

Państwa obecność jest więcej niż mile widziana, dlatego nie czekajcie i już dziś wyślijcie zgłoszenie, aby przepełnić Warsztat twórczą mocą i poczynić realną zmianę!