Bezpłatne treningi biegowe dla pracowników UŁ

Wszystkich pracowników Uniwersytetu Łódzkiego, biegających i „jeszcze niebiegających”, zapraszamy do udziału w bezpłatnych treningach biegowych realizowanych przez najbliższe 2 lata, w okresie od października 2022 r. do września 2024 r.

„Każdy z uczestników zajęć na pewno skorzysta w aspekcie zdrowotnym, sprawnościowym i oczywiście towarzyskim. W sposób szczególny zapraszamy osoby początkujące! Na pewno zostaniecie otoczeni wyjątkową opieką trenerską” – do udziału w treningach zachęca trener, dr Piotr Kędzia z Centrum Kształcenia Pedagogów Sportu na Wydziale Nauk o Wychowaniu UŁ.

Treningi odbywają się w czwartki, w godzinach 17:30 – 19:00, zamiennie w dwóch lokalizacjach: dwa/trzy pierwsze czwartki miesiąca w Parku 3 Maja, kolejne dwa  - w Parku na Zdrowiu. Aktualne informacje znajdziesz na grupie FB  „Biegacze UŁ” (by dołączyć do grupy należy skontaktować się z dr. Piotrem Kędzią - piotr.kedzia@now.uni.lodz.pl lub z Renatą Olender-Bartosik - renata.olenderbartosik@uni.lodz.pl.)

grafika przedstawiająca biegaczy zachęcająca do treningów

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do największej społeczności biegowej Uniwersytetu Łódzkiego! Poznasz ludzi, którzy wzajemnie motywują się, wspierają oraz dzielą wspólną pasją. Otrzymasz wsparcie profesjonalnego trenera, który pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków biegowych. Zrobisz to w sposób bezpieczny i dopasowany do Twoich możliwości. Poznasz osoby biegające w podobnym tempie. Nie ma lepszej motywacji do rozpoczęcia przygody z bieganiem niż wspólne treningi w grupie ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie biegania!

Biegasz, ale chcesz poprawić swoje wyniki? A może chcesz przygotować się do wymarzonego startu na określonym dystansie? Przyjdź do nas i zaufaj doświadczonemu trenerowi. Rozpocznij trening według planu dr. Piotra Kędzi, olimpijczyka z Aten i Pekinu. Porywalizuj z najlepszymi biegaczami w grupie. Wymienimy się doświadczeniem i fachową wiedzą. A to wszystko w wyjątkowej, koleżeńskiej atmosferze!

W listopadzie trenujemy:

- 3 i 10 listopada – w parku 3-go Maja

- 17 i 24 listopada – w parku na Zdrowiu.

Wykorzystaj szansę, przyjdź i zacznij trenować z nami!

Zapraszamy!