Umowa współpracy z Fundacją Urban Forms

Wywiady etnograficzne, warsztaty dla mieszkańców, wystawy, publikacje...

W ubiegłym tygodniu (31 stycznia 2023 r.) Wydział Filozoficzno-Historyczny UŁ podpisał umowę współpracy z Fundacją Urban Forms.

To kolejny krok w naszych wspólnych działaniach i projektach, które od kilku już lat prowadzimy w ramach programu „Stacja badawcza Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego w Łodzi”.

O zrealizowanych lub trwających badaniach i wydarzeniach badawczo-animacyjnych związanych z osiedlem można przeczytać tutaj.

O planowanych przedsięwzięciach będziemy informować.

Umowę z ramienia Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ podpisał dziekan, prof. Maciej Kokoszko, a ze strony Fundacji Urban Forms prezes Teresa Latuszewska-Syrda.

Koordynatorami projektu i współpracy z Fundacją Urban Forms są dr Aleksandra Krupa-Ławrynowicz i dr Sebastian Latocha. W działania, w roli badaczy, włączani są studenci i studentki naszego Instytutu.

podpisanie umowypodpisanie umowy 1

fot. Ronald Wójcik (WFH UŁ)