Noc Muzeów na osiedlu im. J. Montwiłła-Mireckiego

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez naszych studentów!

Latająca kawiarenka, animacje dla dzieci, warsztaty artystyczne, otwarcie wystawy, wspólne fotografowanie i nie tylko!

Wydarzenia podczas osiedlowej Nocy Muzeów przygotowują studenci II roku st. licencjackich pod opieką dr. Sebastiana Latochy w ramach projektowych zajęć „Społeczność lokalna – zarządzanie dziedzictwem”. Współorganizatorami jest grupa zapaleńców z Rady Osiedla im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla im. Józefa Montwiłła Mireckiego „Polesie” oraz grupy Osiedle Mireckiego-Sąsiedzi.

Do zobaczenie 13 maja 2023 r. w godzinach 17:00-21:00 na osiedlu Montwiłła-Mireckiego!

Działania stanowią część szerszego projektu „Stacja badawcza. Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego”.