Zajęcia taneczne dla starszych i młodszych, w parach i indywidualnie

Uniwersytecki Senioralny Ośrodek Wsparcia i Aktywności EDU-SOWA zapewnia wszystkim seniorom i seniorkom możliwość spersonalizowanej edukacji zdrowotnej, ruchowej, intelektualnej i interpersonalnej. Zapraszamy na zajęcia taneczne dla starszych i młodszych, w parach i indywidualnie. Trwają zapisy!

seniorzy podczas zajęć tanecznych

Zajęcia taneczne w parach i indywidualnie

Zajęcia odbywają się w pięknych, nowych przestrzeniach w centrum miasta.

Zgłoszenia i zapisy

Zgłoszenia i zapisy przyjmujemy w Domu Seniora przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 66 w Łodzi,
pokój nr B.01 i B.02 a także telefonicznie: 42 635 66 63 oraz 601 254 371.

Uniwersytecki Senioralny Ośrodek Wsparcia i Aktywności EDU-SOWA powstał w 2023 roku z myślą o wsparciu dla osób starszych, które oczekują nowoczesnego podejścia do wyzwań związanych z procesem starzenia się. Naszym celem jest holistyczne wsparcie seniorów i seniorek.

Zbliżają się Dni Otwarte Domu Seniora (16-20 października). Szczegoły podamy wkrótce.

Redakcja: Centrum Komunikacji i PR