Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Wydziału Filozoficzno-Historycznego na kadencję 2020-2024

Znamy już wyniki wyborów uzupełniających do Rady Wydziału Filozoficzno-Historycznego na kadencję 2020-2024, które odbyły się w dniu 21 grudnia 2023 r. Więcej informacji poniżej.

W wyborach uzupełniających do Rady Wydziału Filozoficzno-Historycznego na kadencję 2020-2024, wybrani zostali:

• Bielecka Karolina
  • Chyliński Piotr
  • Ciszek Anna
  • Golińska Agnieszka
  • Grancow Patryk
  • Jastrząbek Jakub
  • Kanas Rafał
  • Kociuba Maksymilian
  • Ludwiczak Kamil
  • Markiewicz Szymon
  • Marszałkowski Jakub
  • Mikuła Maksymilian
  • Pisarski Jakub
  • Piwowar Martyna
  • Tyma Justyna
  • Włodarczyk Amelia
  • Woźniak Zuzanna

Jednocześnie przypominamy, że ten rok jest ostatnim kadencji i już niebawem czekają nas kolejne wybory do Rady Wydziału. Zachęcamy więc do włączenia się w życie społeczne naszej organizacji i zaangażowanie w jej współtworzenie.

Poniżej protokół dotyczący wyniki wyborów uzupełniających do Rady Wydziału Filozoficzno-Historycznego na kadencję 2020-2024.

Serdecznie gratulujemy!