Wydarzenie „dla” i „z” ETNOARCHEOLOGIA WSPÓLNOTOWA

Zapraszamy na spotkanie poświęcone projektom i strategiom badawczym wpisującym się we współcześnie rozumianą etnoarcheologię wspólnotową.

O projektach badawczych realizowanych DLA lokalnych społeczności i Z lokalnymi społecznościami opowiedzą:

dr Dawid Kobiałka (Instytut Archeologii UŁ) "Archeologia wspólnotowa w Miejscu Pamięci Narodowej w Łambinowicach" i dr Aleksandra Krupa-Ławrynowicz (Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UŁ) "Etnografia wspólnotowa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej".

Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia (środa) o godz. 17:00Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UŁ (ul. Lindleya 3/5; sala D; drugie piętro)

Organizatorami spotkania są: Polskie Towarzystwo Ludoznawcze Oddział w ŁodziInstytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UŁ oraz Studencko-Doktoranckie Koło Naukowe Etnologów UŁ WAGABUNDA.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/848071799951512/?ref=newsfeed

Materiały: Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego