Spotkanie z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem

Miejsce wydarzenia: Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź
Czas: 28 lutego 2024 (środa) 14:00 - 16:00

W najbliższą środę 28 lutego br. nasza uczelnia będzie gościć Ministra Nauki – Dariusza Wieczorka. Szef Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego spotka się z osobami studiującymi na Uniwersytecie Łódzkim.

Spotkanie studentek i studentów z ministrem nauki odbędzie się o godzinie 14:00 w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób studiujących. To wyjątkowa okazja, by spotkać się z władzami ministerstwa.

Sala Rady Wydziału Prawa i Administracji znajduje się przy ul. dr. Stefana Kopcińskiego 8/12 (wejście z poziomu 0).

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego realizuje zadania związane z przygotowywaniem strategicznych rozwiązań, rozwojem i finansowaniem uczelni, instytutów badawczych, instytutów naukowych. Zadaniem Ministerstwa jest tworzenie i realizacja programów naukowych dostosowanych do wyzwań współczesnego świata i zmieniającej się rzeczywistości, jak również dbanie o innowacyjny rozwój polskiej nauki i jej aktywną współpracę z gospodarką.

Zachęcamy społeczność studencką Uniwersytetu Łódzkiego do udziału w wydarzeniu.

Materiał: Uniwersytet Łódzki
Redakcja: Centrum Komunikacji i PR UŁ