Oblicza Wojny. Tom 9 – „Narzędzia wojny” - już dostępny!

Szukacie rzetelnych i wciągających książek o wojnach i wojskowości? Sięgnijcie po serię "Oblicza Wojny"! Już teraz poznajcie najnowszy tom!

Oblicza Wojny. Tom 9 – „Narzędzia wojny” pod redakcją profesora Tadeusza Grabarczyka, dostępny jest pod tym linkiem:  Oblicza Wojny. Tom 9 - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego (lodz.pl)

Co czeka na Was w tej serii?

  • Szeroki zakres tematyczny: Od starożytnych bitew po współczesne konflikty - w serii "Oblicza Wojny" znajdziecie artykuły poruszające zagadnienia z różnych epok historycznych.
  • Więcej niż tylko bitwy: Autorzy publikujący w serii to nie tylko historycy, ale również socjolodzy, politolodzy, psycholodzy i inni specjaliści, którzy analizują wojnę z różnych perspektyw.
  • Zmiany na przestrzeni wieków: Każdy tom serii poświęcony jest wybranemu zagadnieniu, ukazanemu na przestrzeni wieków. To pozwala prześledzić ewolucję strategii militarnych, technik walki i roli wojska w społeczeństwie.
  • Polska i świat: W serii "Oblicza Wojny" znajdziecie zarówno artykuły dotyczące historii Polski, jak i historii powszechnej.

Link do strony poświęconej serii: Oblicza Wojny - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego (lodz.pl)

Zapraszamy do lektury!